Jak se připravit na párty, značka: rychle

Jak se připravit na párty, značka: rychle

Základ je čistá pleť

Jako první z tváře odličte make-up, který jste měla celý den na sobě. Tvář pak opláchněte studenou vodou, jemně osušte ručníkem a můžete začít. Do pleti vklepejte podkladový krém a nechte ho chvíli vstřebat. Mezitím si běžte do skříně vybrat svůj párty outfit.

Make-up a zakrytí nedokonalostí

Poté přistupte k dalšímu kroku a to je nanesení make-upu a zakrytí nedokonalostí korektorem. Make-up rozetřete houbičkou na make-up nebo štětcem. Korektorem snadno zamaskujete tmavé kruhy pod očima i čerstvě vyklubaný pupínek. Po tomto kroku by vaše pleť měla být sjednocená.

Zmatněte pudrem

Aby vám make-up dlouho vydržel a vyhnula jste se maštění T-zóny, což se v záři reflektorů může snadno stát, zafixujte celou tvář matujícím pudrem.

řasenka

Řasenka a oční stíny

Na oční víčko naneste stíny. Na večerní akci může být líčení očí výraznější. Klidně použijte i oční linky a řasy natočte dvěma vrstvami řasenky. 

Tip: pro dramatický vzhled očí naneste řasenku i na spodní řasy

Úprava obočí

Obočí učešte kartáčkem a v případě potřeby ho dokreslete tužkou. Upravené obočí dokreslí výraz vaší tváře.

Plné rty

Na rty naneste dlouhotrvající rtěnku a do středu rtů jemně ťupněte leskem na rty. 

Tip: jestli zvolíte výraznou rtěnku, oči ponechte jen lehce nalíčené a naopak

líčení

Účes

Už ale opravdu nemáte čas na dlouhé kulmování? Nevadí, vyzkoušejte jednoduchý trik. Vlasy spleťte do jednoduchého copu, který po příchodu na akci rozpustíte a pak už jen ledabyle rozčešete prsty. A přirozené lokny jsou na světě. 

Tip: máte mastné vlasy a nechcete se zdržovat jejich mytím a následným foukáním? Sáhněte po suchém šamponu, během 3 minut bude po problému

Po akci odlíčit, napít se a spát

Párty se vydařila. Už se ale těšíte, až padnete do postele. Zadržte a věnujte ještě 5 minut důkladnému odlíčení. Nechcete přeci riskovat pupínky, ucpané póry a zašedlou pleť, že? Po odlíčení vypijte sklenici vody, zabráníte tím dehydrataci. A už můžete jít spát.