Hry

Měří hodnotu vzduchu a vody

Nejlepší součástí našich domácností a zahrad, v případě že vlastníte bazén, je samozřejmě teploměr do bazénu. Žádná jiná věc vám nepomůže tak, jako zjištění venkovních stupňů tedy teploty vzduchu okolního prostředí nebo také teploty vody.
Každý z nás už si zažil chvíle, kdy vlezl do vody a ta se mu zdála být ledová. Ovšem pokud se podíváte na teploměr a ten vám řekne, že je normální teplota vody, pak vás to uklidní a vy se po chvíli už budete cítit příjemně. Vlézt do vody totiž občas nebývá jednoduché a často než tam jdeme, tak chodíme okolo a pořád zkoušíme, jestli je voda dostatečně vlažná nebo je až příliš studená. Posléze se ujistíme, že se chceme ovlažit, nebo zdali budeme za hrdiny až příště. Občas může být až příliš teplá, takže se nám do tak teplé vody nechce, ale jindy je zas moc studená. swim

Jaké má výhody?

ü Teploměr do bazénu má spoustu výhod. Největší je měření nejenom vodní hladiny a také vody v naší malé nebo větší vodní nádrži, ale také může měřit hodnoty venkovního a okolního vzduchu. Není problém, aby nám řekl, jaké je venku teplo nebo zima, abychom se podle toho mohli obléci. Můžete jej tak využít více způsoby.
ü S kačenkou, žralokem, velrybou, ptáčkem, pelikánem a ostatními zvířátky vypadá vždy hravě a potěší nejenom oko ale také každé dětské srdce. Krásná je želvička stejně tak jako lední medvěd. I vy si jistě najdete oblíbený kousek, za kterým přijdete vždy, když trochu vysvitne sluníčko a vás to bude lákat do vody.
ü Existují samozřejmě také obyčejné varianty, v klasické bílé nebo modré barvě. Teploměr může být také kulatý nebo nerezový. Většina z nich jde provázkem uvázat ke schůdkům, abyste jej nemuseli někde lovit. Ostatní jsou klasicky plovací, takže vám budou plavat na hladině. Verze neplovoucí je v nerezovém provedení, velice elegantní a vkusná varianta.
ü Žádný neobsahuje rtuť. Což je nezbytné také zmínit pro bezpečnost našich dětí a nás samotných.water

Mohlo by se vám také líbit...