Hobby

Šílené koníčky

Každý z nás se občas nudí, tak vymýšlíme různé aktivity, které by nás dokázali patřičně zabavit. Občas se to povede, občas ne. Ať už jste vymysleli cokoli, myslím, že na skupinku těchto lidí rozhodně nemáte. Pojďte se sami přesvědčit.
skupina zombie
1) Snad každý na této planetě už někdy slyšel například o závodech aut, formulí, či motorek. Závodění je lidskou zábavou už od pradávna. Závodí jak lidé, tak i některá zvířata, to můžete vidět například, když si zajdete na dostihy. Slyšeli jste však někdy o závodech šneků? Ano, vidíte dobře, v jedné malé hospůdce se jednoho večera vsadilo několik místních, že uspořádají šnečí závody, tak se z toho stal v tomto místě trend. Nechybí samozřejmě ani možnost sázek. Je to prosté, prostě si místo koně vsadíte na šneka, s rozdílem toho, že na výsledek budete čekat asi o něco déle.

2) V Americe je zvykem, chodit na svátek nazývaný Halloween v různých maskách, převlecích a děti se vydávají na koledu, za kterou dostávají různé sladkosti. Je to obdoba svátku mrtvých, jako máme v České republice. Ovšem jedné skupině z Ameriky tohle pravděpodobně nestačilo vykonávat jednou ročně, tak prostě čas od času vyrazila do ulic v převlecích jako zombie. Spoustu lidí tohle vyděsilo a bylo na ně podáno několik policejních oznámení, například když vtrhli do obchodů.
plazící se šnek
3) Za řeč stojí rozhodně i muž z Ameriky, který má velice vytříbený vkus zájmů. Vždycky chtěl být hercem, avšak po několika marných pokusech se jim stát, se rozhodl, že se dá na tak zvanou vlastní dráhu. Napodobuje totiž vlastní smrt. Na internetu sdílí různé fotky, které vypadají, že právě zmiňovaný člověk zemřel, je to opravdu realistické, až z toho mrazí. Dokonce si nakonec zahrál i v několika filmech, hrál samozřejmě mrtvolu.

4) Pokud Vám nestačilo tohle, tak se zamyslete. Žehlíte rádi? možná Vás tu hrstka takových je, představte si, že byste si prkno a žehličku vzali s sebou například při seskoku padákem nebo při zdolávání hory. To už chce nějakou kuráž.

Mohlo by se vám také líbit...