Produkty

Sportujete?


Na populaci je vidět, že spoustu lidí v různých věkových kategoriích sužuje nadváha až obezita. Je to problém se kterým naše populace bojuje už hezkou řádku let. Zpohodlněli jsme, konzumujeme více nezdravých jídel, sedíme hodně za počítačem a u televize a na pohyb nemáme čas. Jenže máme čas na to na co si ho uděláme. Bohužel je příjemnější sedět třeba doma u seriálu. Hýbat se můžete nejen venku, ale i doma. A důležité je vnímat, že nás kopírují naše děti. Pokud tedy chcete mít ze svých dětí pecivály se zdravotními potížemi, jste možná na správné cestě.

cyklista kolo

Zdraví máme jenom jedno a měli bychom k němu tak přistupovat. Stačí denně alespoň půlhodinová procházka nebo stejně dlouhé cvičení podle videí na sociálních sítích. Každý si může najít chvilku čas k tomu, aby se nějak hýbal. Jenže jednodušší je se vymlouvat. Pokud vás trápí kila navíc a chcete s tím něco konečně udělat, vyberte si vhodný pohyb, který bude šetrný i k vašim kloubům. Právě klouby jsou namáhané nejvíc, a proto je potřeba vybrat takový pohyb, který nebude bolestivý.

cyklo dres

Jak se hýbat?
Jestli jste se poslední roky nehýbali kromě běžných činností vůbec, začněte zlehka. Zkuste se protahovat, pomaličku posilujte, a zařaďte procházky, které jsou vhodné nejen pro klouby, ale i pro vaše plíce. Pomalu tak získáte fyzičku, která vám umožní přidávat další zátěž. Můžete vyzkoušet i cyklistiku. Abyste se na kole hned nezpotili, pořiďte si na kolo kvalitní výbavu silvini C-store
, která vás udrží v teple a zároveň vás v létě příjemně zchladí. Na sport je ideální funkční materiál. U cyklistiky je skvělé že díky rotopedu můžete na kole jezdit i doma.

Jděte dětem příkladem a začnete sportovat společně s vámi. Za prvé si užijete společně strávený čas a za druhé jim začnete vštěpovat zdravé návyky, mezi které pohyb rozhodně patří. A nezapomínejte na zdravější stravu.

Mohlo by se vám také líbit...