Jaké můžeme koupit pro hračku Mašinka Tomáš koleje

Jaké můžeme koupit pro hračku Mašinka Tomáš koleje

Je známým faktem, že děti si rády hrají. Je to způsob, jak poznávají svět okolo sebe a učí se, jak se v něm pohybovat a jak jednat. K tomu samozřejmě potřebují hračky. Jednou z těch asi nejběžnějších je pak elektrický či dřevěný vláček s kolejemi.

Je samozřejmé, že se dělá prakticky vše, aby děti daná hračka co nejvíce zaujala. Typické je třeba dát na ni tvář nějaké známé postavičky z dětského seriálu. Tím se jednak stane pro děti přitažlivější, a jednak může prodejce zvýšit její cenu.

vlak1

A právě pro vláčky je zde ideální kandidát v podobě mašinky Tomáše. Jedná se o postavičku ze stejnojmenného populárního britského televizního seriálu pro malé děti. Popravdě řečeno, jedná se spíše o delší reklamu na vláčky.

Pochopitelně jich existuje více druhů, proto máte na výběr, jaké bude mít zrovna vaše mašinka Tomáš koleje https://www.masinka-tomas.cz/c/trackmaster-motorized-railway-masinka-tomas, tedy zda pořídíte kovový elektrický nebo dřevěný vláček. Obojí má své výhody i nevýhody a obojí je vhodné pro jinou věkovou skupinu dětí.

vlak2

Vzhledem ke skupině, na kterou je výše zmíněný seriál cílen, je dřevěný typ podstatně lepší. Je bezpečnější, což je u malých dětí, které rády vše prozkoumávají prstíky i ústy, důležité, a navíc je i mnohem více interaktivní.

Přiznejme si totiž, že malé dítě asi nebude bavit sledovat třeba půl hodiny, jak vláček jezdí kolem dokola. Co ho ale může bavit, je postrkovat jej a jezdit s ním. To mu navíc pomůže zlepšit koordinaci oka a paže a přispěje tak k jeho zdravému vývoji.

Ovšem i pro některé starší děti může mít tento seriál své kouzlo. Ty však hra s dřevěným vláčkem moc bavit nebude. Raději budou vytvářet krajiny, stavět například z lega budovy, kolem kterých bude vlak projíždět.

Záleží tedy na tom, jak staré je vaše dítě, a také na tom, jakou má povahu. Koneckonců, vy jej znáte nejlépe a víte tedy, co mu udělá největší radost. A věřte, že šťastný úsměv na jeho tváři pro vás bude tou největší odměnou.

2/5 - (1 vote)