Hry

Jaké můžeme koupit pro hračku Mašinka Tomáš koleje

Je známým faktem, že děti si rády hrají. Je to způsob, jak poznávají svět okolo sebe a učí se, jak se v něm pohybovat a jak jednat. K tomu samozřejmě potřebují hračky. Jednou z těch asi nejběžnějších je pak elektrický či dřevěný vláček s kolejemi.

Je samozřejmé, že se dělá prakticky vše, aby děti daná hračka co nejvíce zaujala. Typické je třeba dát na ni tvář nějaké známé postavičky z dětského seriálu. Tím se jednak stane pro děti přitažlivější, a jednak může prodejce zvýšit její cenu.

vlak1

A právě pro vláčky je zde ideální kandidát v podobě mašinky Tomáše. Jedná se o postavičku ze stejnojmenného populárního britského televizního seriálu pro malé děti. Popravdě řečeno, jedná se spíše o delší reklamu na vláčky.

Pochopitelně jich existuje více druhů, proto máte na výběr, jaké bude mít zrovna vaše mašinka Tomáš koleje https://www.masinka-tomas.cz/c/trackmaster-motorized-railway-masinka-tomas, tedy zda pořídíte kovový elektrický nebo dřevěný vláček. Obojí má své výhody i nevýhody a obojí je vhodné pro jinou věkovou skupinu dětí.

vlak2

Vzhledem ke skupině, na kterou je výše zmíněný seriál cílen, je dřevěný typ podstatně lepší. Je bezpečnější, což je u malých dětí, které rády vše prozkoumávají prstíky i ústy, důležité, a navíc je i mnohem více interaktivní.

Přiznejme si totiž, že malé dítě asi nebude bavit sledovat třeba půl hodiny, jak vláček jezdí kolem dokola. Co ho ale může bavit, je postrkovat jej a jezdit s ním. To mu navíc pomůže zlepšit koordinaci oka a paže a přispěje tak k jeho zdravému vývoji.

Ovšem i pro některé starší děti může mít tento seriál své kouzlo. Ty však hra s dřevěným vláčkem moc bavit nebude. Raději budou vytvářet krajiny, stavět například z lega budovy, kolem kterých bude vlak projíždět.

Záleží tedy na tom, jak staré je vaše dítě, a také na tom, jakou má povahu. Koneckonců, vy jej znáte nejlépe a víte tedy, co mu udělá největší radost. A věřte, že šťastný úsměv na jeho tváři pro vás bude tou největší odměnou.

Mohlo by se vám také líbit...