Www

Americká hypotéka bez registru pro podnikatelské účely

Pokud již někdo z vás žádal o jakýkoliv úvěr v bance, tak zajisté ví, že schválení žádosti provází spousta přísných podmínek a doložení dokumentů. Proto mnoho klientů kritérii bank neprojde a úvěr tak nezíská.
Nejčastějším problémem, které získání peněz znemožňují, jsou registry dlužníků. Jakmile máte nějaký černý puntík, tak vaše žádost neprojde ani v případě, že máte vysoké příjmy a daný dluh již splacený. V registrech dlužníků ať už v bankovních či nebankovních vaše údaje visí po dobu 5 let, i když jde třeba jen o pár dní zpožděnou splátku.
Pokud je to i váš případ nebo jen hledáte rychlé a snadné vyřízení, tak vás zaujme americká hypotéka bez registru, která je určena pro podnikatelské subjekty.
úspěšné získání peněz
Jde o produkt nebankovních společností, který lze využít nejen na financování bydlení a podnikatelské záměry, ale i na splacení dluhů, exekucí či konsolidaci půjček.

Konkurence schopna hypotéka

Klienty vedou první kroky se žádostí o úvěr do banky především z důvodu vyšší důvěryhodnosti a nižších úroků. Avšak doba se mění i v této oblasti a nebankovní společnosti již dokážou konkurovat i bankám, takže peníze můžete získat za stejně výhodných podmínek jako v bankách.
Kromě toho může vaše žádost projít i s nižšími příjmy a s již zmíněným záznamem v registrech dlužníků. A co víc, žádosti není nutné vyřizovat osobně, ale pohodlně online, čím se proces značně urychlí. A vy si k tomu zachováte veškeré soukromí a diskrétnost.
peníze online
Co však je v tomto případě nutné splnit stejně jako i v bankách, tak to je ručení nemovitostí. Pokud nemáte nemovitost v osobním vlastnictví, tak není problém ručit nemovitostí třetí osoby, která s tímto souhlasí.
Získané peníze budete následně splácet a dobu splácení lze rozložit jako i v bance až na 30 let, a to i s možností předčasného splacení bez sankcí.

Mohlo by se vám také líbit...