Produkty

Badminton – zábava pro celou rodinu

Hledáte zábavu pro celou rodinu, která vás po pěti minutách neomrzí, můžete si ji vzít kamkoli chcete, a nevyžaduje žádné zvláštní vybavení? Pak do svého cestovního zavazadla přibalte soupravu na badminton.

Badminton zná snad každý, hrával se již za socialismu a hraje se pořád, bez ohledu, kdo je momentálně „u moci“, a která politická strana má nejvíce volebních preferencí. Hraje se dokonce na místech neobvyklých, což může samotnou hru ještě více zpestřit a zatraktivnit.

badmintonový míček na stromě

Badminton v rybníku Rožmberk – největší český rybník, o rozloze téměř sedmi set hektarů, stojí za to, abyste si jej prohlédli zblízka. Badminton si tu zahrajete s romantickým nádechem přímo na mohutné hrázi mezi prastarými, sedm set let starými duby. A chcete-li si užít zábavnou hru ještě víc, na levém břehu za hrází je vstup do vody a je tu opravdu mělko, takže můžete hrát přímo ve vodě. Na dně rybníka je navíc velmi příjemný jemný písek, což je přímo balzám na bosá chodidla.

badmintonový míček na zemi

Badminton na Sněžce – samotný vrchol Sněžky je plochý, a je tu dost místa na to, zahrát si badminton, alespoň symbolicky, na nejvyšší hoře České republiky. A možná, že budete první, kdo se o to vůbec pokusil. Když budete mít štěstí na bezvětří, může to být krásný zážitek s pohledem do údolí a s vědomím, že nad vámi široko daleko nikdo není.

Badminton na mostě – budete-li splouvat řeku Berounku jako vodáci, nebo budete tudy putovat na kolech a ubytujete se v některém z kempů na jejích březích, můžete zkusit zahrát si badminton na obloukovém mostu z roku 1938 ve Skryjích. Nachází se nedaleko vodáckého kempu, takže to sem nebudete mít daleko, a hra na asfaltovém rovném povrchu silnice, kde je minimální automobilový provoz, bude jistě velmi dobrodružná. A v parném létě i vzrušující, budete potřebovat jen dvě badminton rakety Sport Oáza a míčků raději víc, co kdyby některý spadl do řeky.

Mohlo by se vám také líbit...