Produkty

Jsou pohodlné a skladné

Do obývacího pokoje si nemusíte kupovat klasickou soupravu, ale můžete protentokrát sáhnout po trochu něčem jiném, třebas speciálních pytlích.

Jsou pohodlné a skladné

Češi patří mezi nejkonzervativnější národy v Evropě, alespoň co se týče domácího vybavení to tak je. Hlavně naše obývací pokoje jsou zařízeny prakticky stejně. Obývací stěna, konferenční stolek nemohou samozřejmě chybět, stejně tak ani koberec a jako vrchol má každý doma sedací soupravu. Nutno podotknout, že toto není specialitou pouze českých domácností, ale takto vypadá zařízení skoro každého obývacího pokoje v domácnostech na severozápadní polokouli. I když to už také není tak úplně pravda. Stále častěji se prosazují různé alternativy, které využívají v hojné míře hlavně mladší lidé.

Na vaku mohou sedět i dva

Dobrým příkladem za všechny jsou sedací vaky, které jsou každým rokem populárnější. Zatímco ceny pohovky a křesel jdou často do desítek tisíc, pytle stojí maximálně jednotky tisíc korun. A to jich ještě musíte koupit docela dost. Cena je tedy největším lákadlem, ale zdaleka ne jediným.

Komfort

Asi každý, kdo se na sedací pytel podívá si hned řekne, jak se asi používá? Inu, stejně jako křeslo. Prostě si do něj čapnete. Zprvu to může být pro někoho nezvyk, jelikož se pytle mohou chovat trochu jako živé organismy a lehce se v nich chvíli budete vrtět, než najdete tu správnou komfortní polohu. Jakmile se tak ale stane, okamžitě se vám přestane po standardní pohovce stýskat. Toto je mnohem lepší řešení, jelikož pytle nabízí nejen pohodlí, takže schopnost udržet vaše záda ve správné poloze. To je strašně důležité z důvodu svalových nerovností, které se během špatného sezení mohou na vaše tělem vytvořit.

Seďte pohodlně

Voda nevadí

Pokud máte ještě pohovku i křesla v dobrém stavu a hledáte spíše něco na zahradu, mohou vám i v tomto případě pytle hodně pomoci. Není ale vhodné brát ven interiérové verze, které tam sice také vydrží, ale nejsou ani zdaleka tak odolné jako modely určené pro venkovní použití. Ty mají nejen mnohem odolnější vrstvu proti poškození, ale zároveň po nich krásně stéká voda, takže nepromoknou.

Mohlo by se vám také líbit...