Nezařazené

Seznamte se online bez trapasu!

Možná i vy žijete šíleně hektický život. Nevíte, kam přes den dřív skočit, abyste splnili všechny svoje povinnosti, abyste vydělali dostatek peněz nejen pro sebe, ale také pro vaše děti. O víkendu musíte chodit do své druhé práce, protože život je tak náročný a drahý, že si nemůžete dovolit ani den odpočívat. Abyste stále mohli jet na sto procent, potřebujete ale také občas slyšet nějaká slova útěchy, podpory či slova, která se nevztahují jen a jen k práci. Nemáte ale dost sil a času, abyste mohli navštěvovat kulturní a společenské akce, kde byste mohli potkat lidi, které ještě neznáte, a se kterými byste mohli navázat nějaký smysluplný vztah, ať už partnerský či přátelský?
psí paničky
Pak možná právě pro vás jsou tu seznamky online. Sice v době nedávno minulé bylo takové seznámení trošku pod úroveň, ale aktuálně jsou online seznamky velmi v kurzu.
Jak funguje online seznámení?
Možná i vás zaujala myšlenka toho, že si večer po náročném dni sednete k telefonu a podíváte se, jestli někde na světě není někdo, kdo by byl natolik zajímavý, že by vám stálo za to s ním prohodit pár slov. Dozvědět se něco nového o životě jiného člověka a získat tak inspiraci a chuť k tomu, bojovat dál s tímhle životem. Samozřejmě bojovat v dobrém slova smyslu.
Online seznamek je velké množství. Mezi jednu z nejlepších však řadí uživatelé a zaujatí v této tématice, Tinder. Tinder můžete využívat nejen formou internetového prohlížeče na vašem počítači, ale také prostřednictvím aplikace v mobilním chytrém telefonu.
Pokud se rozhodnete přihlásit do této aplikace, a vyzkoušeli jsme to za vás, čeká vás velmi snadné ovládání. Můžete se zaregistrovat přes váš existující účet na Facebooku či přes email nebo telefonní číslo. Nahrajete pár fotografií, na kterých dobře vypadáte a vystihují tak nějak váš život, charakter a osobnost a je to!
Po takové rychlé registraci se již můžete pustit do akce. Tinder vám vyfiltruje dle vámi zadaných požadavků, tedy dle věku a vzdálenosti od vás, desítky profilů mužů či žen, kteří se také rádi seznámí. A vy už si pak podle fotografií a několika málo informací, které o sobě uživatelé napíší, můžete vybírat, zda se vám ten či ten líbí.
láska motorkářů
Nebudou mě obtěžovat stovky zpráv?
Pokud máte obavy z toho, že vám budou psát lidi, kteří vás ani za mák nezajímají, nemusíte se bát. Tinder funguje na principu vzájemných sympatií. To znamená, že pokud se vám někdo líbí, dáte mu like. Předpokladem k tomu, abyste mu mohli napsat nebo on vám, je však to, že i on sdílí tyto sympatie. Takže pokud on vám like nedá, nemůžete mu napsat, ale naopak, pokud vy někomu nedáte svoje sympatie, nemůže vám napsat on.
Někdy můžete čekat na tak zvané propojení dlouho, někdy se propojíte rychleji, v každým případě se vyvarujete trapasů, kterých se někdy uživatelé online seznamek bojí, a to toho, že budete muset někomu říkat či psát, že opravdu není váš typ!

Mohlo by se vám také líbit...