Služby

Krásná kola na autě díky nám

Máte rádi svoje auto? Chcete ho mít hezké, a těšit se pohledem na něj, kdykoliv vyjedete z garáže? Nebo jste milovník aut, který má auto na běžné ježdění, a pak má svého miláčka, kterým jezdí jen na srazy? Na tom nesejte, důležité je, aby vaše auto vypadalo tak, jak vy chcete, a aby vám dělalo radost. S autem se jezdí, a to může samozřejmě způsobit nějaké ty šrámy na jeho těle. Všechny běžné škrábance, ťukance a promáčknutí se dají poměrně snadno vyřešit. Kola auta jsou velmi náchylná k poškození, protože všude jsou to samé patníky, které lze snadno přehlédnout. Máte na kolech od auta už pořádných pár šrámů a oprýskanou barvu?

kolo na autě

Pro vás je tu naše služba v podobě lakování rámů kol. Je pro každého, kdo chce mít kola v pořádku. Na to si potrpí zejména muži, ale na tom nesejde. Jde jen o to, aby bylo vaše auto zase jako ze škatulky. Opravit disky nezvládne každý, jsou na to potřeba docela speciální nástroje, a ty my máme, včetně praxe a mnoha spokojených zákazníků.

disk na autě

S čím vám pomůžeme?

Křivé disky narovnáme. Nový lak na pomačkaných discích nevypadá hezky.

Praskl vám disk? Svaříme ho.

Každý disk musí být před novým lakem dokonale zbaven povrchových nečistot. Ty vám vyleštíme.

Starý lak sundáme z disků tryskáním a odlakováním. Podklad musí být naprosto čistý.

A konečně na řadu přichází samotné lakování, které provádíme mokrou i práškovou cestou.

Chcete předem vědět, kolik peněz to asi bude stát? Není problém, pošlete nám informace a fotky, a my vám obratem sdělíme předběžnou cenu. Tu vám upřesníme přímo na místě, až kola fyzicky uvidíme. Pro vaši představu na našem webu najdete i náš ceník, a orientačně si můžete cenu spočítat sami. Kola dělají auto, proto pokud máte svoje auto rádi, starejte se o ně. Dopřejte jim tu nejlepší možnou péči, kterou běžný mechanik nedělá. My jsme wellness pro vaše kola.

Mohlo by se vám také líbit...