Produkty

Pomaleji a v klidu

Dnešní moderní doba nepřeje klidu, ale spíše spěchu. Vše se musí vyrobit rychle, udělat rychle, hraje se o čas v továrnách, v obchodech, na úřadech, prostě všude. Naštěstí si lidé dokázali vymyslet počítače a sítě, po kterých je spojení daleko rychlejší a jednodušší v mnohých ohledech. Zůstává ale otázkou, zda to také zároveň není podmětem k tomu, aby se svět dále a dále zrychloval. Tyto filozofické otázky necháme povolanějším, kteří to mají v náplni práce, dnes tu máme na stole něco jiného. Právě proto, že je tato doba rychlá a ukvapená, položte si prosím ruku na srdce a dejte si otázku – dokážu odpočívat? Dělám pro to něco alespoň každý druhý den? Ale když mě sedět na gauči prostě nebaví. Ale milí a drazí to není odpověď hodná vašeho ducha. Naučte se to, protože na světě žijeme jenom jednou a nemůžeme pořád řešit jenom pracovní věci, i když třeba zrovna patříme k té šťastnější části osob, které práce plní i úlohu koníčka.

Dnešní moderní doba nepřeje klidu, ale spíše spěchu. Vše se musí vyrobit rychle, udělat rychle, hraje se o čas v továrnách, v obchodech, na úřadech, prostě všude. Naštěstí si lidé dokázali vymyslet počítače a sítě, po kterých je spojení daleko rychlejší a jednodušší v mnohých ohledech. Zůstává ale otázkou, zda to také zároveň není podmětem k tomu, aby se svět dále a dále zrychloval. Tyto filozofické otázky necháme povolanějším, kteří to mají v náplni práce, dnes tu máme na stole něco jiného. Právě proto, že je tato doba rychlá a ukvapená, položte si prosím ruku na srdce a dejte si otázku – dokážu odpočívat? Dělám pro to něco alespoň každý druhý den? Ale když mě sedět na gauči prostě nebaví. Ale milí a drazí to není odpověď hodná vašeho ducha. Naučte se to, protože na světě žijeme jenom jednou a nemůžeme pořád řešit jenom pracovní věci, i když třeba zrovna patříme k té šťastnější části osob, které práce plní i úlohu koníčka. Začněte něco vyrábět Pokud navíc máte v hlavě nějaké trápení, které se vás nechce pustit a potřebujete zaměstnat myšlenky jinými směry, protože jste třeba právě ztratili milovanou osobu nebo zažíváte nešťastnou lásku nebo prostě nemáte co dělat ve volném čase a chcete být tvůrčí, začněte si vyrábět třeba vlastní dekorace, kterými pak můžete obdarovat třeba vaše blízké. Například takové věnce na dveře. Ty každý ocení, protože to nejsou zrovna levné záležitosti, ale mnoho z nás by je na dveře uvítalo jako takové oživení jindy nezáživných a tmavých chodeb. K nákupu všeho potřebného můžete využít Flor Service. Z toho, co zde nakoupíte můžete vytvořit třeba i věnečky na hroby. Nebo si vyrobit vlastní mýdla či svíčky, hezká by byla i svíčka levandule, kterou byste snad od pravého trsu levandule nepoznali. Tu ale nemusíte vyrábět, tu tady koupíte už hotovou a vyrobenou, natěšenou na to, až bude moci někomu udělat radost, ať už to budete vy nebo někdo z vašeho okolí, kterého jí potěšíte třeba k narozeninám.

Začněte něco vyrábět

Pokud navíc máte v hlavě nějaké trápení, které se vás nechce pustit a potřebujete zaměstnat myšlenky jinými směry, protože jste třeba právě ztratili milovanou osobu nebo zažíváte nešťastnou lásku nebo prostě nemáte co dělat ve volném čase a chcete být tvůrčí, začněte si vyrábět třeba vlastní dekorace, kterými pak můžete obdarovat třeba vaše blízké.

svíčky levadlue

Například takové věnce na dveře. Ty každý ocení, protože to nejsou zrovna levné záležitosti, ale mnoho z nás by je na dveře uvítalo jako takové oživení jindy nezáživných a tmavých chodeb. K nákupu všeho potřebného můžete využít Flor Service. Z toho, co zde nakoupíte můžete vytvořit třeba i věnečky na hroby. Nebo si vyrobit vlastní mýdla či svíčky, hezká by byla i svíčka levandule, kterou byste snad od pravého trsu levandule nepoznali. Tu ale nemusíte vyrábět, tu tady koupíte už hotovou a vyrobenou, natěšenou na to, až bude moci někomu udělat radost, ať už to budete vy nebo někdo z vašeho okolí, kterého jí potěšíte třeba k narozeninám.

Mohlo by se vám také líbit...