Žena

Mějte se ráda taková, jaká jste

Málokterá žena na světě dokáže přijmout svůj přirozený vzhled a je se sebou na sto procent spokojená. Většina z nich si dopomáhá k lepšímu pocitu dokonalosti, například různými přípravky, líčením, některé jsou razantnější a zvolí si plastickou operaci nějaké své problémové partie, se kterou nejsou spokojené. Každá žena chce být pro svého manžela, partnera či milence krásná, přitažlivá a žádoucí, o tom není pochyb. Ale chtějí vůbec muži vedle sebe partnerku, která je svým zevnějškem téměř posedlá a působí spíš jako umělá ozdoba na stromečku?
Většina mužů si přejí, aby jejich partnerky byly spokojené a usměvavé, k čemu je žena dokonalá a až nepřirozeně krásná, když uvnitř její duše je smutek, napětí, stres a neumí se pořádně uvolnit?
žena schovaná pod kloboukem
Například takový úsměv je skvělá zbraň, která dělá každou ženu sebejistou, přitažlivou a nádhernou. A přitom nás úsměv nic nestojí, na rozdíl od jiných předražených kosmetických přípravků a produktů.
 Nejdůležitější je přijmout samu sebe a mít se ráda taková, jaká jste. Ze svých nedokonalostí zkuste udělat svou přednost a jedinečnou vlastnost! Nesnažte se, například své pihy schovávat pod tunou make-upu, a naopak dejte světu své pihy na obdiv. Víte, kolik žen na světě touží po pihách? To byste nevěřily, kolik z nich si pihy schválně dokreslují tužkou, aby působily, že se s pihami již narodily. A že máte nějaké to kilo navíc? To přece vůbec nevadí! Zkuste si vymyslet módní kombinaci svršků, které skvěle zakryjí vaše problémové partie, a naopak hrdě ukažte to, co na sobě máte ráda.
stará žena v poušti
Vykašlete se na to, co momentálně diktují módní a kultovní magazíny. Buďte svá a mějte se ráda taková jaká jste, ať si každý myslí a říká, co chce, je to vaše tělo a váš zevnějšek. Důležité přece je, abyste byla spokojená sama se sebou, potom už to půjde samo. Uvidíte, že vaše sebevědomí bude stoupat každým dnem o kousíček víc a víc.

Mohlo by se vám také líbit...