Produkty

Party po dlouhé době? Poradíme, jak se připravit.


Chystáte se konečně na večírek? Po všech těch večerech, víkendech a nejspíš i pracovních dnech, které jste strávili v domácím vězení si jistě pobyt venku zasloužíte. A nejen procházku, ale i pořádnou zábavu s přáteli. Chápeme, že se těšíte, ale přesto vás musíme varovat, nebo spíše doporučit nějaká opatření, která je záhodno provést před tím, než vyrazíte z domu.

hromadný přípitek

Pokud plánujete večer s přáteli konzumovat alkohol, není radno si zahrávat s jeho následky v podobně kocoviny. Proto nezapomeňte alespoň den před večírkem pořádně spát, abyste vydrželi tancovat a bavit se až do ranních hodin. Před samotným pitím se musíte také posilnit jídlem, ideálně bohatým na zdravé tuky – zapomeňte na nezdravé fast foody, z těch vás bude bolet žaludek a druhý den ani nevstanete z postele. Dejte si před samotným večerem nebo výživného, bohatého na všechny základní složky potravin – bílkoviny, sacharidy, tuky, protein i vlákninu. Vaše tělo vám jistě poděkuje.

Když už budete ve víru zábavy, měli byste ideálně vyvažovat množství vypitého alkoholu čistou neperlivou vodou. Nejenže díky tomu zředíte množství alkoholu v těle, protože každý drink poctivě naředíte, ale díky této metodě zabráníte i tomu, abyste se příliš brzo opili a museli jít domů jako první. Voda je v tomto ohledu váš přítel, který vás ochrání před kocovinou.

žena na večírku

Blíží se večírek ke konci a nemáte se jak dostat domů? Zapomeňte na to, že byste řídili. I v případě, že máte auto nedaleko baru, ze kterého jste právě odešli a možná se už cítíte dobře, alkohol vyprchal. Jistota je však jistota, a proto se raději spolehněte na pomoc druhých – v tomto případě je ideální využít službu, která se specializuje na odvoz vozu v Praze. Vaše auto dopraví přímo před váš dům a vy můžete jet taxíkem. Ráno budete fungovat tak, jak jste zvyklí a nemusíte vymýšlet, jak se pro auto zpět do centra dostat.

Mohlo by se vám také líbit...