Láska

Láska a nevěra

Taky se řídíte heslem, že láska stará nerezaví? Já si myslím, že je na tom něco pravdy. I když se kouknu na slavné vip páry, tak tam taky někdy vidím, že staré páry se dávají zase k sobě a já s tím musím souhlasit. Prostě se asi k sobě hodí a jsou si souzení nebo ne? Protože i mně se něco podobného stalo. Bohužel, ale nebylo to dokonalé, nebylo to jako v mých představách. Já se svým prvním klukem jsem začala chodit, když mi bylo devatenáct let. Byla jsem asi ještě hodně mladá a taky naivní, protože ten přítel mě podvedl. A on mě podvedl ihned po půl roce našeho vztahu!

Jste romantické duše?

No nemyslíte si, že je to docela brzo? Já jsem si myslela, že partneři se podvádějí třeba tak po pěti nebo osmi letech vztahu. A vy se nyní jistě říkáte, co to tady říkám za blbiny. Partneři by se přece neměli vůbec podvádět, když se milují je to přeci jasné a logické, že pravá láska je taková, že vám nic ve vztahu nechybí. Tudíž nemáte tendenci se podvádět navzájem.

Muži často žárlí.

A berete nevěru třeba taky jenom líbání? To je taky velmi ožehavé téma. Nevěra a líbání. Nevím jak vy, ale pro mě je to taky velká nevěra a asi by to byl konec vztahu a naší lásky. Pro mě je nevěra úplně všechno. Mě by například taky vadilo, kdybys můj přítel psal s nějakými dívkami. Říká se tomu třeba internetový sex. Znáte ho? Psaní erotických zpráv s cizími lidmi. Mě by to hodně vadilo. A protože lásku beru opravdu vážně, a tak bych si přála, abych já byla pro svého partnera jediná. Která žena by nechtěla být pro muže ta jediná? Jinak by to asi nebyla pravá láska. A na lásku jsem hodně citlivá a taky jsem dost žárlivá, takže se nikdo nesmí divit, že někdy dělám taky kvůli lásce scény. Ano, i díky lásce se dokážu hodně pohádat s někým cizím. Pokud mi někdo poleze do zelí, tak jsem mu to nemusí vyplatit. Já chci, aby muž byl jenom můj a nehodlám se s nikým o lásku dělit. Proto bych nechtěla být ani ničí milenka. Vy ano?

Mohlo by se vám také líbit...